Asijgefsrlixbetaudye

Office kurzy - Excel + Word + PowerPoint + VBA (programovanie v Exceli)

Zakúpte si všetky dostupné online kurzy na Microsoft Office a výrazne tak ušetríte

AKCIA - od 18,00 €
Hodnota daných kurzov je 612,50 €


MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš kurz ešte dnes a získajte to najlepšie online vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ


V týchto Microsoft Office kurzoch sa naučíte kompletnú prácu s Excelom, Wordom a PowerPointom + sa naučíte aj tvoriť makrá a programovať v jazyku VBA.

V kurze sa momentálne nachádza neuveriteľných 377+ videí - t.j. 24+ hodín Excelu, Wordu, PowerPointu a VBA, ku ktorým získate plný/neobmedzený/doživotný prístup. Najlepšie na tom je, že tento počet nie je konečný. Budú pribúdať nové videá na základe vašich požiadaviek a pod.

Tento kurz je určený všetkým užívateľom, aj tým, ktorí majú s Excelom, Wordom, PowerPointom alebo VBA minimálne skúsenosti (sú na úrovni začiatočník).

V kurze sa nachádzajú aj testové úlohy, ktoré si môžete vyskúšať a otestovať naučené veci a následne skontrolovať riešenie v priloženom videu.


Váš lektor


Michal Šurina
Michal Šurina

Michal je špecialista na aplikácie z balíka Microsoft Office, hlavne Excel, Word, PowerPoint, Access a Outlook.

Dlhodobo sa venuje programovaniu vo VBA (Visual Basic for Applications). Ovláda a zabezpečuje aj tvorbu webových stránok v CMS systéme Wordpress. Michal sa tiež venuje nastavovaniu klientskych PPC reklám v Google Adwords. Počítačovým školeniam a kurzom pre verejnosť a firmy sa venuje už od roku 2008. Klienti o jeho kurzoch hovoria, že sú veľmi zrozumiteľné, praktické a na vysokej profesionálnej úrovni.


Zakúpením tohto kurzu získate nasledovné kurzyExcel online kurz zo začiatočníka -> pokročilý
Naučte sa pracovať s Excelom z pohodlia Vášho domu. Kompletný kurz na úrovni začiatočník až pokročilý s 230+ videami - t.j. 13+ hodín Excelu
Michal Šurina
Word online kurz zo začiatočníka -> pokročilý
Naučte sa pracovať s Wordom z pohodlia Vášho domu. Kompletný kurz na úrovni začiatočník až pokročilý so 60+ videami - t.j. 4+ hodín Wordu.
Michal Šurina
VBA online kurz - Excel - Programovanie
Nestačí ti klasický Excel? Naučíme ťa programovať vo VBA (Visual Basic for Applications) a tvoja každodenná práca sa výrazne urýchli a zefektívni
Michal Šurina
PowerPoint - kompletný online kurz
Tvorba moderných prezentácií pomocu programu PowerPoint
Michal Šurina

Pôvodná cena: $0


MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš kurz ešte dnes a získajte to najlepšie online vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ

Najčastejšie otázky


Budem platiť každý rok?
Nie, dostanete neobmedzený prístup. :) Kurz si u nás zakúpite na neobmedzenú dĺžku, takže žiadne ďalšie poplatky nebudete nasledujúci rok platiť. :)
Je počet videí v kurze konečný?
Nie, nie je! A to je na tom to najlepšie :) Do tohto kurzu budeme pravidelne pridávať nové videá z praxe alebo na základe vašich odporúčaní. V prípade, že nebudete vedieť vyriešiť daný problém, pokojne nám napíšte... My nahráme video s riešením a pridáme ho do všetkých videí. :))
Čo, ak nebudem s kurzom spokojný?
Spravíme všetko preto, aby naši klienti spokojní boli. Preto sme Vám sprístupnili aj veľké množstvo videí, ktoré Vám ukážu akým spôsobom je daná problematika vysvetlená a ako sú jednotlivé funkcionality programov znázornené a vysvetlené.

MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš kurz ešte dnes a získajte to najlepšie online vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ