PowerPoint: Komplet

Tvorba moderných prezentácií pomocou programu PowerPoint.

Cena kurzu:
39,00 €


MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš online kurz ešte dnes
a získajte to najlepšie vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ


Na online kurze PowerPoint sa oboznámite s kompletnou prácou v PowerPointe.

V kurze sa momentálne nachádza 25+ videí - t.j. 2+ hodiny PowerPointu, ku ktorým získate plný prístup. Najlepšie na tom je, že tento počet nie je konečný. Budú pribúdať nové videá na základe vašich požiadaviek, nových aktualizácii od firmy Microsoft a pod.

Tento kurz je určený všetkým užívateľom, aj tým, ktorí majú s PowerPointom minimálne skúsenosti (sú na úrovni začiatočník).

Kurz je zameraný na naučenie sa všetkých dostupných nástrojov a možností PowerPointu, ktoré Vám uľahčia tvorbu pekných, moderných a zaujímavých prezentácií.

Naučíte sa: ako si nastaviť dizajny a šablóny v PPT, kde a ako nastaviť hlavičku a pätu, vytvárať prepojenia (v PPT, na iné dokumentu alebo web stránky), tvoriť v PPT obsahy, prácu s tabuľkami, SmartArtmi, WordArtmi, tvarmi, ikonami a 3D modelmi, pridávať do prezentácie obrázky a následne s nimi pracovať, nastavovať moderné prechody snímok, nastavovať zaujímavé a moderné animácie jednotlivým objektom, prácu s komentármi, ukážeme si kde a ako dodatočne dopĺňať texty pre poznámky, nastaviť si mód pre prezentujúceho, ukážeme si ako tvoriť vlastné "podprezentácie" a ich praktické využitie, kde a ako nastaviť zmeny komplet v celej prezentácií, načo si pri tvorbe PPT dať pozor a aké veci dodržať


Váš lektor


Michal Šurina
Michal Šurina

Michal je špecialista na aplikácie z balíka Microsoft Office, hlavne Excel, Power BI, Word, PowerPoint, Access a Outlook.

Dlhodobo sa venuje programovaniu vo VBA (Visual Basic for Applications). Ovláda a zabezpečuje aj tvorbu webových stránok v CMS systéme Wordpress. Michal sa tiež venuje nastavovaniu klientskych PPC reklám v Google Ads. Počítačovým školeniam a kurzom pre verejnosť a firmy sa venuje už od roku 2008. Klienti o jeho kurzoch hovoria, že sú veľmi zrozumiteľné, praktické a na vysokej profesionálnej úrovni.


Lekcie v kurze


  Ako vytvoriť peknú, modernú a pútavú prezentáciu? Návod - Krok za krokom
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení

Najčastejšie otázky


Budem platiť každý rok?
Nie, dostanete neobmedzený prístup. :) Kurz si u nás zakúpite na neobmedzenú dĺžku, takže žiadne ďalšie poplatky. :)
Je počet videí v kurze konečný?
Nie, nie je! A to je na tom to najlepšie :) Do tohto kurzu budeme pravidelne pridávať nové videá z praxe alebo na základe Vašich odporúčaní. V prípade, že v PowerPointe nebudete vedieť vyriešiť daný problém, pokojne nám napíšte... My nahráme video s riešením a pridáme ho. :)

MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš online kurz ešte dnes
a získajte to najlepšie online vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ