Dobrý deň pán Šurina,

už dávnejšie som si zakúpila Váš online kurz Excel začiatočník-pokročilý. Milujem Excel. Síce nie som začiatočník, som už dlhoročný skôr samouk. Vo firme kde pracujem, som autorom takého pilotného projektu na evidenciu skladového hospodárstva. Sú to dosť rozsiahle excelové tabuľky, na ktorých už pracujem skoro rok a stále ich zdokonaľujem a hľadám spôsoby ako si v nich uľahčiť prácu.

Nemôžem sa s nimi pochváliť, sú originálne je za nimi množstvo mojej "krvopotnej" snahy. Som presvedčená, že by sa Vám páčili hlavne kvôli im jedinečnosti.

Dôvod prečo som si kúpila Váš kurz nie je ten, že sa ho potrebujem naučiť, ale na základe recenzií z netu som to skúsila preto, aby som sa posunula ďalej vo veciach, ktoré sa ako samouk nenaučím. Prechádzam si ho od začiatku, toho času začínam intenzívnejšie.

➡️➡️➡️ Máte ho fantasticky prepracovaný, či videá, Vaše vysvetlenia k tomu .. stručne, jasne a výstižne. Páči sa mi.
Dokonca aj videá, ktoré pre mňa nie sú podstatné si pozriem do konca, jedno za druhým. Už sa teším na zložitejšie funkcie, podmienené formátovanie. Dúfam, že sa postupne prepracujem k všetkému čo potrebujem. ⬅️⬅️⬅️

V tom mojom projekte som začínala jednoducho, príjem na sklad, odpisy, inventúry. Pribudli mi nové strediská, výdajky, prevodky ... viem dokonca aj grafy, kadejaké štatistiky predaja.

Chcem sa Vás opýtať, ak by som náhodou potrebovala poradiť s niečím, na čo nenájdem video, môžem Vás kontaktovať či mi viete pomôcť? Urobila by som len nejakú jednoduchú tabuľku ako modelovú situáciu s popisom problému. Mohlo by to v podstate poslúžiť aj pre Vás ako námet pre ďalšie video do Vášho kurzu.

Ďakujem za Váš čas a prečítanie

S pozdravom,
Eva T.

Vas online kurz Excelu pokladam za najlepsiu volbu, aku som v tejto oblasti mohol urobit.

Kurz je rozsiahly, detailne prepracovany, nazorny a zrozumitelny, teda presne to, co clovek potrebuje, ak chce s Excelom seriozne pracovat.

Jednotlive videa presne a jasne vysvetlia temu, na ktoru su zamerane a zo slovneho doprovodu je zretelne, ze kazde jedno video je dopredu precizne pripravene a prepracovane.

Vdaka nonstop licencii sa mozem kedykolvek vratit k lubovolnej teme a zopakovat si potrebne zrucnosti, je to pre mna taka know-how databaza.

Kurz je zvladnuty na profesionalnej urovni, odporucil som Vas produkt aj dalsim ludom.

Drzim Vam palce do dalsej tvorivej prace!

Marián

Dobrý den, Váš kurz z Excelu byl pro mě velmi přínosný, naprosto srozumitelný, přehledný a výstižně okomentovaný.
Se slovenštinou jsem neměla žádný problém. Jestli budu mít možnost, určitě doporučím i dalším.
S pozdravem Markéta S.

Dobrý deň pán Šurina,

kurz som si včera vyskúšala a veľmi sa mi páči, doporučila som ho ešte 2 kolegyniam, s ktorými najčastejšie v exceli pracujeme. Dohodli sme sa, že by sme ešte dokúpili 2 licencie.

S Office pracujeme roky, snáď odkedy vznikli, ale nové veci sa učíme zvyčajne za pochodu, intuitívne, alebo si navzájom poradíme. Som rada, že som vybrala kurz od začiatku, pretože už v prvých videách som našla užitočné skratky a postupy, o ktorých som nevedela.

Ozaj som rada, že ste si dali toľkú prácu a spracovali tak zrozumiteľný a logicky pekne usporiadaný kurz.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Jana P.

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, kde vám môžem zverejniť recenziu? Neviem si vynachváliť Excel kurz, je to fakt krásne spracované, logicky, systematicky, podrobne a zároveň pochopiteľné a jasné, naozaj skvelé, preto by som sa rada o moju pozitívnu skúsenosť podelila aj s ostatnými, zatiaľ vás odporúčam len medzi známymi :-).

Ďakujem ešte raz za veľkú pomoc, ešte ma stále čaká kopec "roboty" kým sa prepracujem ku koncu kurzu :-).

S pozdravom,
Vaša spokojná zákazníčka
Dana Fridrichová

Ahoj, Michal,
od nakupu kurzu som sa nedostala k tomu, aby som Ti podakovala, takze tak robim teraz. Dakujem velmi pekne za cely kurz. Je to super! Aj excel aj word. Naozaj dobra praca!

Tatiana Š.

Pekný deň Michal,

chcela by som sa Vám poďakovať za kurzy, ktoré ste vytvorili a ktoré som si zakúpila. Je to presne to, čo som potrebovala. Keďže som nikdy nebola školená ani na Word ani na Excel, z každého programu som vedela iba nejaké útržky.

Vaše kurzy kurzy mi pekne od A po Z, prehľadne a zrozumiteľne vysvetlili obidva programy. Super je aj to, že keď niečo z tých informácií zabudnem (bolo ich naraz trošku veľa), môžem si to kedykoľvek nájsť a zopakovať.

Vaše kurzy mi každé mnou investované euro vrátili v podobe nových poznatkov a informácií.

Takže ešte raz, klobúk dole 🎩 a palec hore👍 Vašej úžasnej práci, ktorú robíte.

Ak budú nejaké nové online kurzy, dajte vedieť.

Ďakujem a veľa zdravia do budúcna.

S pozdravom

Andrea Kožušková

Váš kurz Excel je podľa mňa dokonalý. Je prehľadne usporiadaný do tematických celkov od jednoduchých vecí až po zložitejšie, chválim aj cvičnú tabuľku ku každej téme, aj test na preskúšanie a jeho riešenie. Jednotlivé témy sú vysvetlené logicky a zrozumiteľne. Ja som Váš kurz urobila na 55 %, nakoľko ďalšie témy už boli náročnejšie, a ani ich zatiaľ nepotrebujem v praxi. Ale viem, že keď budem čokoľvek z Excelu potrebovať, nájdem si to vo Vašom online kurze.

Kurz je celkovo dosť obsiahly na témy a videá, takže mne tam zatiaľ nič nechýba. Keby niečo, dám vedieť.

Mimochodom, ten hlas pri kurze bol jedným z jeho príjemných benefitov.

Andrea K.

Musím otvorene povedať, že s kurzom som spokojný. Je pre mňa zrozumiteľný aj keď som to ešte neprešiel celé.

Za pomerne veľkú výhodu považujem fakt, že jednotlivé dielčie kurzy sú stručné a nie časove náročné.

Ing. Ľudovít P.

Váš kurz je spracovaný veľmi dobre, video návody sú zrozumiteľné...výhodou kurzu je, že sa k nemu môžem kedykoľvek vrátiť...som veľmi spokojná, ďakujem.

Jana H.

Som zatiaľ asi len v tretine, ale myslím, že je výborný - zrozumiteľný a naozaj pomáha urýchliť prácu. Vedie od systému práce: klikám na všetko čo vidím a možno dostanem čo chcem, ku systému práce - viem presne kde mám čo vykliknúť a nastaviť a robí to presne to čo chcem:) takže určite super :)

Nevýhody zatiaľ nevidím.

Renáta Ch.

Asi nie je taká stupnica hodnotenia, ktoré by som Vám chcela udeliť, lebo som nadmieru spokojná. Bohužiaľ pre nedostatok času som asi v polovici kurzu, ale už teraz som sa naučila kopec vecí, ktoré mi v práci s tabuľkami neskutočne pomáhajú a čo ma veľmi, veľmi teší, moje vedomosti ocenila aj moja oveľa mladšia kolegyňa, ktorej dosť často radím, ako si môže svoju prácu uľahčiť.

Kurz hodnotím veľmi dobre, som s ním nadmieru spokojná, videá sú robené zrozumiteľne a priehľadne, naučila som sa strašne veľa a aj keď som len v polovici, už teraz som si zjednodušila kopec práce s tabuľkami, čo ocenila aj moja kolegyňa. Kurzom som tak nadšená, že keď jej občas poradím, mám s toho taký dobrý pocit, že... chvíľami uvažujem, či sa aj ja nestanem lektorkou, len k tomu by som potrebovala toho vedieť oveľa viac....

Adriana S.

Zdravim Vas Michal,
tak som dobral cely Vas kurz, je to naozaj rozsiahle.
Mam z toho naozaj vynikajuci dojem. Viem si predstavit, kolko usilia ste museli vynalozit aby ste nieco taketo vytvorili.
Mate to prepracovane do detailov, dobry scenar, volba technologie, premyslene priklady, predpripravene tabulky, zrozumitelny, jasny verbalny doprovod, vystihnuta podstata.
Doteraz ma okolnosti netlacili k praci s Excelom ale vdaka vasmu kurzu som ziskal dokonaly prehlad o jeho moznostiach a urcite sa nieco na mna aj nalepilo.
Vyhodou je to, ze sa v pripade potreby mozem opatovne vratit k akymkolvek kapitolam a zopakovat si konkretne veci.
Som naozaj nadseny, urobili ste kusisko kvalitnej roboty.
Prajem Vam vela uspechov vo Vasej zmysluplnej praci a nech sa Vam dari v pracovnom aj osobnom zivote!
Marian S.

Ten Excel kurz je fantastický. Perfektné spracovanie, nápad a zrozumiteľnosť.
Ďakujem veľmi pekne

- Adriána M.

Kurz Excel u Michala považujem za jednu z najlepších investícií, aké som pre svoje vzdelanie mohol spraviť.

- Peter D.

Uz sa ucim, je to skvele. Som z toho nadsena!!
Fakt klobuk dolu, budem vas odporucat vsade, kde sa da :)))

- Karin S.

Nezaspávam pri tom, vysvetľujú podrobne, páči sa mi, že sa lektor vracia občas a zopakuje sa funkcia. Toto som potreboval.
- Tomáš D.

Lekcie sú perfektné, stručné, zrozumiteľné s jasným výkladom!
Prajem všetko dobré.
- Ildikó B.
Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s kurzom. Michal je výborný školiteľ, perfektne pripravený, s dokonale vypracovanými podkladmi.
Môžem vrele odporučiť. Som rada, že som využila služby práve tejto spoločnosti.
- Zuzana V.
Som maximálne spokojná tak z hľadiska obsahu, rozsahu a materiálov. Konečne kurz, ktorý nebol nudný, nezáživný a je maximálne orientovaný na veci z praxe. - Petra H.