J4s9gfnqtmu0vbjwlpmm

Access - zo začiatočníka -> mierne pokročilý

Naučte sa pracovať s programom Access od úplných základov v našich 47+ videách

CENA kurzu - 49,00 €
Hodnota daného kurzu 280,00 €


MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš kurz ešte dnes a získajte to najlepšie online vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ

Na kurze Access zo začiatočníka –> mierne pokročilý sa oboznámite s kompletnou prácou v programe Access.

V kurze sa momentálne nachádza 47+ videí - t.j. 2,7+ hodín Accessu, ku ktorým získate plný prístup. Najlepšie na tom je, že tento počet nie je konečný. Budú pribúdať nové videá na základe vašich požiadaviek a pod.

Tento kurz je určený všetkým užívateľom, aj tým, ktorí majú s Accessom minimálne skúsenosti (sú na úrovni začiatočník).

Kurz je zameraný na naučenie sa všetkých dostupných nástrojov a možností Accessu , ktoré Vám uľahčia Vašu každodennú prácu a výrazne skrátia čas riešenia Vašich úloh a povinností.

V kurze sa nachádza vzorová databáza s príkladmi, prázdna databáza na testovanie vecí, PDF literatúra teoretických znalostí.

Naučíte sa: základné znalosti o programe Access a tvorbe databáz, normalizácie tabuliek, 1-3 normálnej forme, vzťahy v databázach, možnosti a tvorba tabuliek, možnosti údajových typov, tvorbu relácií medzi tabuľkami a zabezpečenie referenčnej integrity, dotazy, formuláre, zostavy, import a export dát, automatizáciu cez makrá.


Váš lektor


Michal Šurina
Michal Šurina

Michal je špecialista na aplikácie z balíka Microsoft Office, hlavne Excel, Word, PowerPoint, Access a Outlook.

Dlhodobo sa venuje programovaniu vo VBA (Visual Basic for Applications). Ovláda a zabezpečuje aj tvorbu webových stránok v CMS systéme Wordpress. Michal sa tiež venuje nastavovaniu klientskych PPC reklám v Google Adwords. Počítačovým školeniam a kurzom pre verejnosť a firmy sa venuje už od roku 2008. Klienti o jeho kurzoch hovoria, že sú veľmi zrozumiteľné, praktické a na vysokej profesionálnej úrovni.


Lekcie v kurze


  Materiály + Databázové súbory
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení
  Databáza a objekty v databáze
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení
  Relácie medzi tabuľkami
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení
  Makrá
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení

Najčastejšie otázky


Budem platiť každý rok?
Nie, dostanete neobmedzený prístup. :) Kurz si u nás zakúpite na neobmedzenú dĺžku, takže žiadne ďalšie poplatky nebudete nasledujúci rok platiť. :)
Je počet videí v kurze konečný?
Nie, nie je! A to je na tom to najlepšie :) Do tohto kurzu budeme pravidelne pridávať nové videá z praxe alebo na základe vašich odporúčaní. V prípade, že v Accesse nebudete vedieť vyriešiť daný problém, pokojne nám napíšte... My nahráme video s riešením a pridáme ho do všetkých videí. :))
Čo, ak nebudem s kurzom spokojný?
Spravíme všetko preto, aby naši klienti spokojní boli. Preto sme vám sprístupnili videá, ktoré vám ukážu akým spôsobom je daná problematika vysvetlená a ako sú jednotlivé funkcionality znázornené a vysvetlené.

Máte záujem? Možnosť objednať kurz nájdete nižšie! :)